Alışveriş Listem 0

Kurumsal


HAKKIMIZDA

Web sitemiz www.ofirsat.com bir Kopuz Medya Marka & Teknoloji Hizmetleri iştiraki olup %100 oranında yerli sermayeye sahiptir. E-Ticaret sektörüne yatırım yapma fikri ile 2016 yılında ilk adımları atılan ofirsat.com 2022 yılında faaliyete alınmıştır. Müşterilerine web sektörü ve basılı işler konusunda programlama, dijital hizmetler, tasarım, teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunan Kopuz Medya, 2010 yılında kurulmuş olup, bütün iş aşamalarında müşteri odaklı yaklaşımı ilke edinmiştir. Kopuz Medya olarak müşterilerimizle uzun vadeli ilişki kurmak, müşteri ihtiyaçlarının doğru ve sürekli olarak analiz edilmesi ve bu süreç içerisinde gelişen yeni teknolojileri müşterilerimizin hizmetine sunarak projelerini bir adım ileriye taşımak öncelikli hedefimizdir.

MİSYON

Uçtan uca proje anlayışını benimseyerek en uygun hizmeti, en ileri teknolojiyle birleştirerek müşterilerine sunmak. Müşteri ve çalışan değerlerini üst düzeyde tutarak bilgilenmek, bilgilendirmek ve üstlendiği projeleri uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir.

VİZYON

Markalara, dürüst dinamik ve ileri görüşlü imajı vermek, bilgi ve birikimini sürekli arttırmak, gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün ve yazılım çözümlerini müşterilerine sunmak. Sağladığı hizmetler konusunda öncü ve referans gösterilir olmaktır.

DEĞERLER

Önümüzdeki 5 yıl içerisinde, marka, internet, kreatif ve reklam sektörlerinde en iyi firmalar arasına girmek. Müşterilerimize verdiğimiz hizmeti, her açıdan en üst seviyeye taşımak. Dürüstlük, saygı ve müşteri memnuniyeti üçgeninde en kaliteli hizmeti sunmaktır.